Pamje Eksluzive:/ “Është E Papra Nueshme”, Policia ‘Kap Mat’ Lamborghinin Me 236 Km/H Në By Pass-In E Fierit: Mos Fluturoni

Pamje eksluzive:/ “Është e papra nueshme”, Policia ‘kap mat’ Lamborghinin me 236 km/h në By Pass-in e Fierit: Mos fluturoni

Blutë e Fierit bëjnë me dije se kanë ndaluar drejtuesin e mjetit luksoz, i cili po ecte me shpejtësi të papranushme në kulmin e trafikut.FIER– Policia e Fierit ka vijuar kontrollet me radar në rrugë të ndryshme dhe sot ka kapur një makina që ecte me 236 km/h. Në një njoftim për mediat, blutë e Fierit bëjnë me dije se kanë ndaluar drejtuesin e mjetit luksoz, i cili po ecte me shpejtësi të papranushme në kulmin e trafikut.Më tej shtohet se prej mëngjesit të sotëm deri tani janë tërhequr 21 leje drejtimi nga Njësia Operacionale e Policisë Rrugore, në rrugën nacionale Tiranë–Vlorë gjatë kontrolleve sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.