Pamje Eksluzive:Pas Surprizës Së Veçantë Për Ditëlindjen E Tij, Marina Poston Videon In Time Me Getoarin

Pamje eksluzive:Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij, Marina poston videon in time me Getoarin

Një ditë më parë ka festuar 38-vjetorin e lindjes Getoar Selimi. Ai u surpriza nga bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, e cila i kishte bërë një tortë të veçantë dhe një urim special.Ndërkohë pak më parë, Marina ka postuar në “Instastory” një video paksa intime nga shtrati. Bukuroshja ndodhet e shtrirë në shtrat, kur i afrohet reperi dhe e puth në hundë dhe në ballë sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.